Умови прийому закордонних українців до вищих навчальних закладів України у 2014 році
Опубліковано 14 травня 2014 року о 10:49

Відповідно до Закону України «Про закордонних українців» та Державної програми співпраці із закордонними українцями на період до 2015 року з метою сприяння задоволенню освітніх потреб закордонних українців, Міністерство освіти і науки повідомило про можливість виділення у 2014 році 300 державних стипендій для навчання закордонних українців у вищих навчальних закладах України, підпорядкованих Міністерству.

На прохання Міністерства освіти і науки України надсилаємо інформацію щодо умов надання державних стипендій у 2014 році для навчання закордонних українців у вищих навчальних закладах України, що були визначені МОН.

Просимо доручити інформувати представників українських громад країн перебування щодо необхідності підготовки відповідних документів для подальшого їх надсилання до 30 травня 2014 року до МОН. Документи мають бути зібрані в окрему папку у такій послідовності:

 1. Окремий аркуш з переліком всіх документів, зібраних у справі;

2. Анкета встановленого зразка, заповнена друкованими літерами з фотокарткою, прикріпленою у правому верхньому куті анкети;

3. Копії сторінок паспорта з зазначенням громадянства та прописки;

4. Копія посвідчення закордонного українця;

5. Копія документа про освіту із зазначенням предметів, що вивчалися, та отриманим по ним оцінкам (балам) (учні шкіл надають довідку зі школи про навчання у випускному класі з оцінками за півріччя, завірену керівником навчального закладу);

6. Лист-рекомендація українського національного культурного товариства (за наявності).

Звертаємо увагу на те, що документи кандидатів на навчання з числа закордонних українців, що не відповідають умовам надання державних стипендій, до розгляду не приймаються.

Також повідомляємо, що МЗС надіслало до Міністерством освіти і науки України відповідні списки іноземців та осіб без громадянства, яким було надано статус закордонного українця 27 лютого 2014 року та досягнуло принципової домовленості із зазначеним Міністерством щодо прийнятності такої форми підтвердження статусу закордонного українця кандидатів на навчання у ВНЗ України.

Додатки: Анкета, на 1 арк. Умови надання державних стипендій, на 3 арк.

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux