У Брюсселі у штаб-квартирі НАТО відбулося чергове засідання Комісії Україна-НАТО на рівні послів, присвячене ходу реалізації зовнішньої політики України.
Глава Місії України при НАТО, Посол Ігор Долгов ознайомив членів Комісії із ходом реалізації реформ, ініційованих Президентом та Урядом України, зокрема у сферах боротьби з корупцією, подоланням наслідків економічної кризи, покращення соціально-економічних умов життя населення.
Український дипломат підтвердив незмінність курсу на європейську інтеграцію – ключовий пріоритет зовнішньої політики України, підкреслив важливість конструктивного партнерства з НАТО, розвиток стратегічних відносин зі США, Росією, активізації співробітництва з іншими сусідніми країнами та державами Чорноморського регіону.
Особливого наголосу було зроблено на пріоритетах головування України в Комітеті міністрів Ради Європи у поточному 2011 році, а також підготовці до головування України в Організації з безпеки та співробітництва в Європі у 2013 році.
Учасники засідання відзначили ініціативу України розпочати реалізацію спільного проекту Україна-НАТО з вилучення радіоактивних джерел оборонного походження часів СРСР та їх безпечного зберігання в спеціалізованих сховищах. Проектом, зокрема, передбачається розчищення та приведення в екологічно безпечний стан забруднених внаслідок військової господарської діяльності територій України, де зберігалися радіоактивні джерела.