Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

Київ 23:29

Щодо акредитації ЗМІ на вибори Президента України 31 березня 2019 р.

15 лютого, 15:59

До уваги керівників засобів масової інформації! 

ПОРЯДОК АКРЕДИТАЦІЇ
журналістів, працівників засобів масової інформації при Центральній виборчій комісії на період підготовки та проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року

Акредитації на заходи в Центральній виборчій комісії підлягають усі без винятку журналісти, працівники вітчизняних і зарубіжних засобів масової інформації, в тому числі й технічний персонал телерадіокомпаній. 

Для завчасного здійснення акредитації журналістів, працівників засобів масової інформації при ЦВК відповідні подання та заяви бажано надати до Комісії до 20 березня 2019 року.

Для постійної акредитації (на період підготовки проведення виборів Президента України 31 березня 2019 року) з виготовленням відповідних індивідуальних карток акредитації необхідно надіслати подання на ім’я Голови Центральної виборчої комісії Сліпачук Т.В. на адресу: 01196, м. Київ, площа Лесі Українки, 1.

У поданні вітчизняного ЗМІ на бланку редакції за підписом керівника ЗМІ (або іншої уповноваженої особи) зазначаються:

його повне найменування; 
дата і номер державної реєстрації; 
адреса редакції; 
адреса електронної пошти (за наявності); 
прізвище, ім’я та по батькові журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання; 
номери засобів зв’язку.

У поданні зарубіжного ЗМІ зазначаються:

повне найменування українською, англійською мовами та мовою країни походження; 
адреса редакції; 
номери засобів зв’язку кореспондентського пункту в Україні та адреса електронної пошти (за наявності); 
прізвище, ім’я та по батькові (за наявності) журналіста(ів), працівника(ів) ЗМІ, стосовно якого(их) вноситься подання.

У заявах журналіста, працівника вітчизняного або зарубіжного ЗМІ зазначаються:

прізвище, ім’я та по батькові; 
адреса; 
номер засобу зв’язку; 
адреса електронної пошти (за наявності).

До заяви журналіста, працівника додаються копії паспорта та документа, що засвідчує його професійну належність (редакційне посвідчення, документ, виданий професійним об’єднанням журналістів, прес-карта).

Для прискорення виготовлення карток скановану копію подання можна надсилати на електронну пошту відділу взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Комісії:

press@cvk.gov.ua
vyrvava@cvk.gov.ua
tereshukov@cvk.gov.ua

Лист має бути підписаний керівником засобу масової інформації, паперова версія – засвідчена печаткою.

Контактні особи – Володимир Вирва (телефон: 286-80-71) та Олена Терещук (телефон: 256-82-80). 
Ситуативна акредитація (на окрему подію) можлива телефоном за вищезазначеними номерами.

До уваги керівництва телекомпаній!

Для безперешкодного пронесення до зали прес-центру Центральної виборчої комісії апаратури та обладнання, необхідних для організації прямого ефіру, прохання заздалегідь подати заявку з переліком відповідної техніки.

Для розташування ПТС та іншої автомобільної техніки телеканалів на території двору Центральної виборчої комісії також необхідно подати заявку з переліком відповідної техніки до 22 березня 2019 року включно. 

Примітка. Засідання Комісії, прес-конференції та брифінги за участю Голови Центральної виборчої комісії, заступників Голови, секретаря і членів Комісії відбуватимуться у прес-центрі Центральної виборчої комісії (2 поверх) або у залі засідань Комісії (6 поверх) за адресою: площа Лесі Українки, 1.

Вхід журналістів, працівників ЗМІ до Центральної виборчої комісії здійснюється відповідно до карток акредитації та списків, завірених у відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату Комісії, та обов’язкової  наявності документа, що засвідчує особу.

Аби потрапити до будівлі Комісії, слід пройти контроль на центральному під’їзді (вхід з площі Лесі Українки).

Під час контролю охорона перевіряє функціональні якості диктофонів, відеокамер та інших технічних засобів, необхідних для роботи.

З огляду, що означені процедури займають певний час, просимо заздалегідь з’являтися для їх проходження, із врахуванням вимог статті 14 Регламенту Центральної виборчої комісії, відповідно до якої особи, які мають право бути присутніми на засіданні Комісії, допускаються до зали засідань до початку засідання та під час перерви.