Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

Київ 13:32

Форум економічної дипломатії на Львівщині. 18 липня 2019 року.

08 липня, 12:11

18 липня 2019 року відбудеться Форум економічної дипломатії на Львівщині (надалі - Форум), який проводиться з метою ознайомлення іноземного бізнес-середовища з економічним та інвестиційним потенціалом України, зокрема Львівської області. Вважаємо, що цей захід є надзвичайно важливим для зміцнення міждержавних економічних відносин України та інших країн.

У заході візьмуть участь керівництво Львівської області, представники дипломатичних установ, представники Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, інвестори, керівництво українських та іноземних компаній, а також керівники бізнес-асоціацій. 

Учасники Форуму матимуть змогу обговорити особливості бізнес-клімату регіону та України загалом, а також налагодити партнерські відносини з представниками дипломатичних установ, влади і бізнесу.

Зважаючи на актуальність цього заходу, запрошуємо Вас взяти участь у Форумі, та просимо Вашого сприяння в поширенні інформації про подію. Переконані, що Ваша присутність і Ваш досвід стануть запорукою успішного діалогу між дипломатичними установами, владою і бізнесом.

За додатковою інформацією щодо участі у Форумі просимо звертатись до управління інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації за номером тел.: +38 (032) 261-20-40 та/або на електронну адресу: invest.loda.forum@gmail.com, а також просимо підтвердити Вашу участь у заході до 12 липня 2019 року.