Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

Київ 12:53

28-ма щорічна сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ. Люксембург.

04 липня, 18:03

4-8 липня 2019р. у Люксембурзі триватиме 28-ма щорічна сесія Парламентської Асамблеї ОБСЄ, у якій візьме участь Постійна делегація України на чолі з народним депутатом А.Герасимовим. До складу делегації увійшли також такі українські парламентарі як Р.Чубаров, А.Геращенко, В.Вовк, С.Висоцький, Т.Острікова і О.Белькова

Тема цьогорічної сесії Асамблеї – «Просування сталого розвитку для забезпечення безпеки: роль національних парламентів». За результатами роботи цього зібрання планується до консенсусного ухвалення так звана «Люксембурзька декларація», яка покликана окреслити пріоритети роботи Асамблеї на наступний трирічний період.

Цьогорічне засідання має на меті розглянути широке коло політичних і безпекових питань порядку денного, серед яких, зокрема і питання, які стосуються інтересів нашої держави. Так, у порядку денному сесії планується до розгляду проекту резолюції «Щодо мілітаризації Російською Федерацією тимчасово окупованих АР Крим і міста Севастополь (Україна), Чорного та Азовського морів», а також низка інших важливих документів.

Українська делегація у ПА ОБСЄ має на меті забезпечити всебічний захист національних інтересів України з усього спектру питань, що становлять принципову важливість для парламентської і національної дипломатії нашої держави.