Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

Київ 12:38

Перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів провів зустріч з Міністром соціальної політики, сільського господарства, виноробства і розвитку землегосподарства Великого Герцогства Люксембург Роменом Шнайдером

15 березня, 18:04

Перший віце-прем’єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів провів зустріч з Міністром соціальної політики, сільського господарства, виноробства і розвитку землегосподарства Великого Герцогства Люксембург Роменом Шнайдером.

У фокусі розмови:
Торгівля: Люксембург є одним з перспективних торговельних партнерів України. У 2018 році товарообіг між країнами зріс на 28% і склав $ 89,58 млн.
Інвестиції: Люксембург входить до ТОП-10 найбільших європейських інвесторів України. Тільки за 10 міс. 2018 року з Люксембургу в економіку України залучено $ 489,29 млн.
АПК, як один з пріоритетів визначених Петро Порошенко. Адже у 2018 році в Україні зібрали рекордні 70,1 млн. тонн зерна, що дозволяє експортувати 47-50 млн тонн. А ще Україна посідає 1 місце з експорту соняшникової олії та входить у ТОП-5 світових лідерів експорту волоських горіхів, ячменю, кукурудзи та пшениці.

Під час візиту до Люксембургу було вшановано пам’ять Андрія Мельника, Осипа Твердовського, Олекси Чуба. Патріотів, борців за свободу і незалежність України, які поховані у Люксембурзі.