Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

, Київ 00:40

До уваги громадян України! Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19.10.2016 р. №733 «Про внесення зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України»

21 жовтня 2016, 00:00

Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 19.10.2016 р. №733 «Про внесення зміни до Правил перетинання державного кордону громадянами України», розроблену МЗС з метою посилення контролю за виїздом за кордон дітей-громадян України. Текст за посиланням: http://www.kmu.gov.ua/control/uk/cardnpd?docid=249418468.

Рішенням Уряду закріплено норму щодо можливості перетину державного кордону громадянином України, який не досяг 16-річного віку, без нотаріально посвідченої згоди другого з батьків, за умови наявності у його паспортному документі відмітки про взяття виключно на постійний консульський облік у дипломатичному представництві або консульській установі України за кордоном.

Відповідно, наявність у паспортному документі відмітки про перебування на тимчасовому консульському обліку не даватиме права на виїзд за кордон з одним із батьків без належного оформленого дозволу від другого з батьків.