Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

, Київ 16:16

6 грудня 2017 року, з нагоди відзначення визначних подій в історії України, Посольством України в Бельгії, Представництвом України при Європейському Союзі, Місією України при НАТО проведено інформаційно-іміджевий захід

11 грудня 2017, 16:03

6 грудня 2017 року, з нагоди відзначення визначних подій в історії України, Посольством України в Бельгії, Представництвом України при Європейському Союзі, Місією України при НАТО проведено інформаційно-іміджевий захід, під час якого було представлено експозиції, присвячені 100-річчю подій Української революції 1917-1921 років, 100-річчю заснування української дипломатичної служби, у т.ч. щодо першої дипломатичної місії України в Бельгії, а також стенд «Збройні сили України сьогодні».
Також було представлено тематичну виставку-дослідження «Україна-Бельгія: історія взаємовідносин. Кінець XIX – початок ХХ століття» та книгу «Сталь у степу. Погляд з України», підготовлені Дніпропетровським історичним музеєм ім. Д.Яворницького та видані за сприяння Посольства України в Бельгії та Посольства Бельгії в Україні.
Участь у заході взяли офіційні особи Бельгії, ЄС і НАТО, серед яких були Державний секретар МЗС Бельгії Дірк Ахтен, заступник Генерального секретаря НАТО Роуз Гьоттемюллер, євродепутати, представники дипломатичного корпусу, бельгійської громадськості та української громади, а також Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон.