Посольство України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург (за сумісництвом)

, Київ 00:40

17-19 вересня 2017 року в Люксембурзі з офіційним візитом перебуває делегація народних депутатів України

19 вересня 2017, 13:19

17-19 вересня 2017 року в Люксембурзі з офіційним візитом перебуває делегація народних депутатів України у складі Голови депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Люксембургом Віталія Корчика, Голови Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної, члена депутатської групи з міжпарламентських зв'язків з Люксембургом Віктора Романюка та члена Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Віталія Барвіненка.

18 вересня делегація зустрілася з Міністром закордонних справ Люксембургу Жаном Ассельборном, який відзначив факт набрання чинності Угодою про асоціацію між Україною та ЄС та початок дії безвізового режиму. Українські парламентарі, зі свого боку, висловили вдячність люксембурзькій стороні за підтримку України в досягненні цих важливих цілей, а також в боротьбі за відновлення суверенітету й територіальної цілісності нашої держави. Сторони обговорили стан виконання Мінських домовленостей та перспективи активізації діяльності Нормандського формату.

Окрема увага була приділена співробітництву України й Люксембургу в рамках Конвенції про уникнення подвійного оподаткування, яка набрала чинності 18 квітня 2017 року. "Конвенція та її ратифікація - великий крок на шляху до відкритих взаємовідносин між двома державами в економічній сфері. У цьому контексті важливим є обмін податковою та фінансовою інформацією", - зазначила Ніна Южаніна.